Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Fotografia ślubna gdańsk, znacie ?

Fotografia ślubna gdańsk, znacie ?

Może tutaj ktoś poleci komu najlepiej zlecić zdjęcia ślubne w Sopocie. Ogłoszeń jest sporo. Nie chcemy brać kogoś z przypadku, pierwszego lepszego. Przede wszystkim mieć pewność do profesjonalnego podejścia.

Wielkii3

Posty: 6

 
Tak ważne chwile koniecznie należy powierzyć profesjonaliście. Mnie się wydaje, że im dłużej szukamy usług fotografii ślubnej i sprawdzamy oferty, tym lepiej. Można pierwszą z brzegu w Trójmieście, no ale to ryzyko.

Zeetttt2

Posty: 22

 
Też mamy zamiar zamówić taki reportaż, bo to doskonała pamiątka. Jednak na razie też szukamy kogoś konkretnego od zdjęć ślubnych w Gdańsku. Chyba dojeżdżają nieco dalej? Mam taką nadzieję, bo w trójmieście trudno o wolne terminy :( Zwłaszcza na czerwiec i lipiec. Polecacie kogoś może?

Black_Riot

Posty: 16

 
Nie taki diabeł straszny, jak go malują :) Rzeczywiście nie martwcie się i bez paniki. Jeśli chodzi o fotografię ślubną w Gdyni, mamy tu wiele profesjonalistów. Wiadomo, iż jak już nam się ktoś spodoba, to kręcimy nosem, jak się nie da. Ale nie pożądane byłoby zapeszać sprawy. Nie ten, to inny i już. U nas taka właśnie sytuacja wyszła nam na dobre :)

Alim45

Posty: 19

 
Ciekawe zdjęcia ślubne w Gdyni robią w formie reportażu ślubnego. Znakomity pomysł. Najpiękniejsze momenty od przygotowań, ceremonię, po wesele. Znajoma pokazywała :D

mniszek5

Posty: 14

 
Widzę temat rzeka :) My również w takiej samej rozterce, jakiego fotografa zamówić z Trójmiasta. Liczymy na polecenia tak samo, jak wszyscy tu zaglądający.

pawel253

Posty: 15

 
Korzystaliśmy z tego fotografa w Sopocie fleetingmoments.pl. Wykonał dla nas świetną pamiątkę – reportaż ślubny, z jakim jeszcze się nie spotkałem, a sporo już oglądałem takich. Ma oryginalne podejście do tematu ślubów. Pasjonata i profesjonalista.

SZczecinek23

Posty: 6

 
Oczywiście to nasze pierwsze poszukiwania ;) więc nie mamy doświadczenia. O co pytać, co jest ważne, żeby poznać, czy to naprawdę ten fotograf ślubny. Szukamy kogoś w Sopocie. Sporo tu ofert to prawda. No i może dlatego tak wielki dylemat :D

youmakeme

Posty: 21

 
Siostra miała na ślubie wspaniałego fotografa. Jeśli chodzi o zdjęcia ślubne to wyszły rewelacyjne :D Pochodzi z Sopotu chyba, więc jak się dowiem to dam znać. Zrobił przepiękny reportaż ślubny.

Pelo_er

Posty: 19

 
Nie wiem dokładnie, natomiast może naprawdę w Trójmieście jest drożej. W sumie to taki dzień i taka pamiątka, iż nie ma co oszczędzać. Mieliśmy fotografa z Gdańska i płaciliśmy połowę zadatku wraz z podpisaniem umowy.

Jarko445

Posty: 9