Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

fotograf ślubny Zielona Góra, kogo polecicie ?

fotograf ślubny Zielona Góra, kogo polecicie ?

Poszukuje fotografa ślubnego z Gorzowa Wielkopolskiego, który wykonuje zdjęcia w bardzo ciekawych miejscach. Chodzi mi o to, aby te zdjęcia były bardzo szczególne i niepowtarzalne. Chce żeby się różniły od innych.

Rico

Posty: 1

 
U nas był fotograf na weselu w Zielonej Górze i zrobił super zdjęcia. Potrafił się tak ustawić, że był i jednocześnie go nie było. To sztuka i mało, kto to potrafi zrobić.

amrmas22

Posty: 3

 
Każdy ma inne wymagania. Znajomy woleli wydać mało, ale i efektów też się super nie spodziewali. Inni wydali tysiące złotych i mają teraz przepiękne zdjęcia ze ślubu i wesela.

Boss

Posty: 2

 
Robienie takich zdjęć nie jest łatwe. Wiele z nich nie wygląda najlepiej. Mało tego rodzina zwłaszcza na początku wesela nie za bardzo chce zdjęć. Dopiero jak pojawia się alkohol to sytuacja się zmienia. Fotograf powinien być mało widoczny dla wszystkich gości.

mazi1991

Posty: 27

 
Zdjęcia na ślubie i weselu są bardzo ważne. Trudno byłoby mi sobie wyobrazić, że ich nie ma. To wyjątkowa chwila i im więcej takich zdjęć powstanie tym będzie lepiej. Nie wszystkie są super, dlatego idziemy na ilość, a wtedy bez problemów znajdziemy super zdjęcia wśród tych zrobionych.

56_2014

Posty: 10

 
Nie wiem czy aż tak niezwykle potrzebny jest fotograf na weselu z Zielonej Góry czy innego miasta? Może na początku jeszcze tak, natomiast potem te zdjęcia najlepsze już nie są. Ludzie się bawią i to na całego.

czdeRRR

Posty: 3

 
Korzystałem z fotografa na wesele z Zielonej Góry, która ma tutaj swoją stronę http://jacekpatecki.pl. Warto tam zajrzeć, albowiem ma super ofertę dla każdego.

jesika

Posty: 11

 
Zlecałem zrobienie zdjęć wnętrz i taka oferta została wystawiona. Czekałem kilka dni i dom się sprzedał. Ludzie cenią sobie jakość wykonania zdjęć, bo nie każdy od razu chce przyjechać i dom czy mieszkanie oglądać. To, dlatego warto takie zdjęcia zlecić.

xacti

Posty: 4

 
Zdjęć nie za niezwykle lubię. Z własnego doświadczenia wiem, że aby wykonać porządne fotografie na ślubie i weselu to konieczne jest doświadczenie. Nowoczesny sprzęt też jest istotny, lecz to nie wszystko, dlatego należałoby wszystko sprawdzać.

Black_Riot

Posty: 3