Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Burger Ostrowiec, gdzie dobre ?

Burger Ostrowiec, gdzie dobre ?

Hejka, jak sądzicie, gdzie jest najszybsza dostawa pizzy w Ostrowcu? Ostatnio w renomowanej pizzerii czekaliśmy na pizzę ponad dwie godziny, to skandal. Tym bardziej, że zdzierają z człowieka z kasy.

aluś44

Posty: 12

 
Dla mnie tania pizzeria nie gra roli. W końcu wybieram się do lokalu po to, żeby smacznie zjeść, a nawet jeśli chodzi o Ostrowiec to nie wydaje mi się żeby w takich lokalach było znacząco drogo.

Dzidzia

Posty: 17

 
Nie mam jakoś zdania na temat pizzy i lokali w Ostrowcu. Nie jestem częstym bywalcem knajpek, jak coś to zamawiam jedzenie do domu. Sprawdzę tę pizzerię, skoro ma takie idealne opinie i mówicie, iż należałoby.

Uroczy Boys

Posty: 23

 
Jak chodzi Ci o tanią pizzerię w Ostrowcu, to nie narzekaj. W tym lokalu jest z cennikiem niezmiernie dobrze, masz ogromnie wielką pizzę za naprawdę niewiele. Ja z moja rodzinką wielokrotnie od nich zamawiamy i nigdy się nie zawiedliśmy, nawet na dowóz.

Szybka Krysia

Posty: 14

 
Dla mnie tania pizzeria nie gra roli. W końcu wybieram się do lokalu po to, żeby smacznie zjeść, a nawet jeżeli chodzi o Ostrowiec to nie wydaje mi się żeby w takich lokalach było istotnie drogo.

zuzia_00

Posty: 10

 
ie jem często takich przysmaków, ale burger w tej pizzerii w Ostrowcu jest rzeczywiście całkiem całkiem. Świeżo przygotowany, z chrupiącą bułeczką. Mniam, mniam. Warto też chodzić do nich na pizzę, pyszne ciasto i dobra cena.

alliknet5

Posty: 13

 
Tak, dobra jest ta pizza w Ostrowcu i nie ma co, naprawdę wyróżniają się na tle innych. Można zjeść tanio i smacznie. Mnie i znajomym ten lokal bardzo spasował.

asiunia44

Posty: 11

 
Tę pizzerię w Ostrowcu mogę polecić z zamkniętymi oczami http://www.mobilnapizza.pl. Nigdy się na nich nie zawiodłem, zwłaszcza w weekend, gdzie wszędzie czeka się godzinami i przyjeżdża byle co.

tadziu47

Posty: 24

 
Nie ma to jak w weekend wpaść ze znajomymi do własnej ulubionej pizzerii i uwolnić się od spracowanego tygodnia. Musicie wpaść do tej pizzerii w Ostrowcu, albowiem nie ma u nas lepszych. Jak ktoś jeszcze nie wierzy, czas zmierzyć się z ich menu.

Garguł12

Posty: 20

 
Weszłam na ich stronkę, na zdjęciach pizza wygląda ok:) Ostrowiec górą. Winno powstawać coraz więcej takich pubów, gdzie rzeczywiście dbają o recepturę przygotowywania, a nie karmią nas jakimiś sztucznościami. Szczerze powiem, że zgłodniałam.

Mechanik

Posty: 18