Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Kredyt dla firm na start, gdzie warto ?

Kredyt dla firm na start, gdzie warto ?

Hejka. Jaką maksymalną kwotę mogę otrzymać, gdy przedmiot mojego zainteresowania stanowiły będą dotacje na otwarcie firmy?

Chciałbym się póki co zorientować, aby mieć taką wiedzę na przyszłość.

100%UP

Posty: 5

 
Sporo czytałem na temat tego, na którą kwotę może opiewać dofinansowanie dla firm. Wychodzę z założenia, że uzyskanie takich pieniędzy to możliwość na niesłychanie dobry start dla praktycznie każdego przedsiębiorstwa. Osobna sprawa, że w moim wypadku dofinansowanie mogłoby wynieść nawet 100 tysięcy złotych.

Badalaman

Posty: 19

 
Czytam o tym, że wielu z Was ubiegało się o kredyt dla firm bez bik, który uzyskaliście. Ciekawią mnie jednak warunki takiego zobowiązania. Jeśli moglibyście je przybliżyć to byłbym naprawdę bardzo wdzięczny :)

Krzysio

Posty: 17

 
Wydaje mi się, że pożyczka dla firm bez bik to jedyna szansa dla tych przedsiębiorców, którzy wpadli w poważne tarapaty. Obecność ich firmy w Biurze Informacji Kredytowej właściwie uniemożliwia wzięcie kredytu.

Klarka45

Posty: 10

 
Polecam kredyty dla firm na start pod warunkiem, iż są one udzielane na konkurencyjnych warunkach. Takie bardzo bezproblemowo ocenić chociażby na podstawie oprocentowania, które można porównać np. na forach dyskusyjnych.

Złoty

Posty: 22

 
Wyłącznie za pośrednictwem firmy https://www.profiter.pl polecałbym Wam ubiegać się o kredyt dla firm na start. To właśnie oni bardzo pomogli mi na etapie ubiegania się o kredyt firmowy. Wszystko zakończyło się sukcesem z czego się niesamowicie cieszę.

Polecam w 100% bez żadnego wahania!

wislaczekkk

Posty: 16

 
Pożyczka dla firm bez bik to rozwiązanie, które w przeszłości raz uratowało mi życie. Niezmiernie prędko ją spłaciłem, bowiem wiadomo, że nie była ona najniżej oprocentowana.

HiT92

Posty: 16

 
Jestem w kropce, jeśli chodzi o dofinansowanie dla firm, ponieważ już straciłem nadzieję, że uda mi się uzyskać jakiekolwiek finansowe wsparcie. Podchodzę do sprawy uczciwie, bo chciałbym rozwinąć naprawdę fajny pomysł na biznes. Póki co wszystko stoi w miejscu, ponieważ nie mam środków na inwestycje.

Azazel412

Posty: 18