Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Karta paysafecard, co polecicie ?

Karta paysafecard, co polecicie ?

Jak zleca się wypłatę prowizji w takim serwisie i jak szybko można liczyć na pieniądze? Podobno długo się czeka, a zlecenie można złożyć raz na bardzo długi czas. Jak ktoś coś wie, chętnie poznam bliższe info.

Lomartek67

Posty: 11

 
Dużo się teraz mówi o tego rodzaju serwisach więc pozwolę sobie polecić ten http://zamiensms.pl. Nie miałam wyboru, musiałam coś takiego znaleźć, żeby nie tracić niewypłaconych środków na koncie. Tu zamiana opłaca się najbardziej. Rejestrowałam się w wielu miejscach, więc możecie być pewni, że tak jest. Pozdrawiam.

Seba123

Posty: 18

 
Ludzie chcą od razu nie wiadomo których kokosów, jakby to miał być ich zarobek a to po prostu okazja, żeby nie oddać operatorom sieci komórkowych swoich pieniędzy tak ot tak. Taką zamianę zaległych środków z konta zlecasz sobie raz w miesiącu. Masz sporzej to dobrze, mniej też ci się opłaca. A szanse jest kilka, proponuję wejść na ich stronkę i samemu ocenić:)

Iunae_Milt

Posty: 13

 
Ja już przeskoczyłam ten sprawdzian i mnie się podoba. Mam za sobą kilka razy już wypłatę prowizji i nie narzekam. Serwis działa, nie jest to żadna lipa, korzystam i nie zamierzam inaczej.

hihi45hihi

Posty: 10

 
Osobiście mam bzika na punkcie kuponów rabatowych i poszukuję możliwości wszędzie, żeby móc je dostać. Tu nie zdobywam, tu po prostu zamieniam je za własne swoje niewykorzystane środki na koncie w telefonie.

23_45411

Posty: 22

 
Dla mnie konta paysafecard opłacają się i dlatego nawet synowi poleciłem stronkę, żeby sobie zobaczył o co tam chodzi. Jemu też zalegają w wielu przypadkach środki na koncie więc zawsze coś tak na takim rozwiązaniu skorzysta. Swoją drogą ja też już parę razy przelałem sobie kasę na konto bankowe;)

bajubaju

Posty: 12

 
Nie powiem, bo mnie akurat takie konto paysafecard przydało się już kilkukrotnie. Niezwykle chwalę sobie to rozwiązanie, myślałem, że to raczej ściema, niemniej jednak korzyści są, więc korzystam i polecam oczywiście wszystkim.

uluszka

Posty: 10

 
No proszę jak można działać, a mnie zawsze przepadała kaska. Teraz na pewno skorzystam z tych kont paysafecard, bowiem jak widać są opłacalne. Z takiego konta już nic mi nie przepadnie;)

Azazel412

Posty: 18

 
Osobiście mam bzika na punkcie kuponów rabatowych i szukam możliwości wszędzie, żeby móc je zdobyć. Tu nie zdobywam, tu po prostu Zamieniam je za swoje własne niewykorzystane środki na koncie w telefonie.

Grooby

Posty: 22